top of page

TTS ENERJİ ELEKTRİK 

TTS ENERJİ ELEKTRİK firmamız kuruluşundan bu güne dek yüksek gerilim transformatörleri ve hücreleri konularında; test , bakım , onarım , eğitim, mühendislik, müşavirlik, projelendirme, montaj ve devreye alma çalışmalarını başarıyla yürütmektedir. Çalışmalarımızı müşteri istek ve beklentilerine uygun olarak sürdürürken, iş sağlığı ve güvenliği ile çevreye karşı olan sorumluluğumuzu her zaman öncelik olarak görmekteyiz. Trafo Bakımı

About: Headliner
About: About

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişim anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz.

Değerlerimiz

Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı vazgeçilmez önceliklerdir. Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düşen çalışmaları yapar. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanır.

About: Welcome
bottom of page